Závodní družstvo - muži

HANÁCKÁ SEKYRKA - KOSTELEC NA HANÉ 11. ZÁŘÍ 2010

Této velice zajímavé soutěže se zúčastnilo družstvo ve složení 3 + 1 a to:

velitel družstva: Němec Jiří

strojník: Hudeček Jan

hasič 1: Rada Lukáš

hasič 2: Koloušek Milan ml.

Jedná se o netradiční noční závody hasičské všestrannosti. Zá účasti 11 družstev se naši borci z celkových 8 disciplín umístili 6x na prvním místě 1x na třetím a 1x na čtvrtém místě tudíž se naši borci celkově umístili na krásném 1. místě a soutěž vyhráli!!

Je to krásný a nevídaný úspěch našeho družstva.

Disciplíny soutěže: rychlost ustrojení, uzly, požár sýpky + vyproštění osoby ze zahořených prostor, nebezpečná látka, lokalizace lesního           požáru, zásah u dopravní nehody, testy znalostí PO, rozvinutí + smotání 4 x B75

NOČNÍ SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM ÚTOKU HORNÍ MOŠTĚNICE 10. ZÁŘÍ 2010

Těchto krásných nočních závodů v požárním útoku na fotbalovém hřišti v Horní Moštěnici se zúčastnilo družstvo ve složení:

Němec Jiří, Rada Lukáš, Hudeček Jan, Zapletal Jaroslav, Šípek Richard, Koloušek Milan ml., Janoš Lumír

Závodilo se na dva pokusy - první pokus klasicky se zalívačkou a druhý pokus na sání z vývěvy.

Náš tým na těchto závodech se umístil na krásném 1. místě a závody vyhrál!!

O PUTOVNÍ POHÁR MIKROREGIONU MOŠTĚNKA 2010

V tomto tradičním seriálu soutěží v požárním útoku jsme absolvovali tyto závody:

Čechy - 15. 5. 2010 - výsledný čas 21, 70 sec. - 5. místo

Bochoř - 3. 7. 2010

Lipová - 14. 8. 2010 - výsledný čas 21, 04 sec. - 5. místo

Domaželice - 25. 7. 2010

Dřevohostice -5.6.2010

Konečné pořadí PpmM 2010

1. Čechy  44b.

2. Lipová  34b.

3. Radkova Lhota 30b.

4. Bochoř 26b.

5. Domaželice 21b.

6. Radkovy 20b.

TFA VELKÝ OŘECHOV 18. DUBNA 2010

Nejtvrdší hasič přežije - to znamená v překladu TFA neboli Toughest firefighter alive

Těchto silových závodů ve Velkém Ořechově se účastnil náš člen Jan Hudeček.

Podmínka startu je mít na sobě kompletní zásahovou výstroj včetně dýchacího přístroje - průběh závodů - roztáhnutí 40metrů hadic B, 60 úderů do hammerboxu, přeskočit bariéru, vytáhnout zátěž po laně, proskočit oknem, přemístit závaží po kolejnici, výběhnout do druhého patra s hadicemi C a do cíle přenést rautekovým úchopem 80kg figurínu.

Honza skončil na krásném 14. místě z celkových 26 startujících ve stejné kategorii.

RADSLAVSKÁ PŘILBA 2010 - 27. BŘEZNA 2010

Soutěže se již tradičně zůčastnilo družstvo 5 + 1 ve složení:

velitel družstva - Němec Jiří

strojník - Zapletal Jaroslav

Hasič 1 - Rada Lukáš

Hasič 2 - Hudeček Jan

Hasič 3 - Koloušek Milan ml.

Hasič 4 - Pánik David

Jedná se o netradiční noční závody hasičské všestrannosti v Radslavicích a okolních dědinách. Celkem bylo 17 disciplín z toho 3 tajné.

Celou organizaci závodů naleznete na https://www.radslavice.cz/hasici/index.php?nid=5660&lid=CZ&oid=1683933

Naše družstvo si vedlo velice dobře a skončilo na nádherném 5. místě z celkových 25. družstev